Translate

пятница, 27 марта 2015 г.

Сто одежек без застежек или как не стать рабом шопоголизма

Не важливо, що на людині одягнуто. Ну от так - не важливо і все. Я чимало зависав по всяких пабліках у Вк, типу "Мужской журнал", "Мen's style" и иже с ними, що дійшов до висновку, що  поради ці реально можуть бути корисними чоловікам під 30, які вже мають блискучу кар'єру і заробляють ніяк не менше 10 000 грн/місяць(спочатку хотів вказати у доларах :D). Студент, нехай і зі стипендією, 95% усього, що там рекламується не може собі дозволити. Але виглядати стильно і красиво хочеться усім. Часто на останні гроші людина купує омріяний світшот, але зостається без копійки. (Але ж зате мені є тепер у чому в універ/клубєшнік сходити!***)Ні в якому разі не подумайте, що я не люблю дійсно брендових речей чи зневажаю людей, які зі смаком одягаються, навпаки - я їх поважаю за відчуття стилю, яке в них є. Просто іноді бачу як одна й та ж людина до своїх 2, скажімо, одногрупників, ставиться неоднаково. Не можу сказати, що я the best у психології людини, але деякі речі може помітити навіть дитина. Свій невеликий життєвий досвід вже допоміг сформулювати одне правило:

Не судити людину лише по одягу

і справа не в прописних істинах( "під вбогим дрантям чоловіка було заховане велике, добре серце" - бла-бла-бла), а в нас самих. Встречают, может, и по одёжке, але проводжати треба по розуму ж. 
Мої друзі - це найбільш неможливий мікс. Дехто одягається просто скромно, дехто дійсно гарно. А когось із них програма "Модный приговор" розстріляла б. Але, дякуючи Богу, маю достатньо розуму, щоб цінувати їх за зовсім інші якості, які зараз просто "уходят в небытие": доброту, уміння вислухати. Вони,залишаючись собою, вміють не подавити твою індивідуальність.

вторник, 24 марта 2015 г.

Mens sana in corpore sana або Ну-с, приступим!

Я - Богдан
Я - студент ЖДУ
Це - щось на зразок мого щоденника, де я ділюсь враженями, думками, часом дискутую сам із собою на різні теми. Не передбачаю, що хтось зацікавиться моїм блогом, але, як кажуть, "чем черт не шутит"...
Баня - це найтепліше місце в світі після власного ліжка. Чоловіча половина людства зрозуміє мене краще. Щотижня середньостатистичний Homo sapiens має виділяти хоча б 2 години на те, щоб дослухатися до свого тіла, ИМХО. Я вже не кажу про лаконічні, але й місткі, суто чоловічі розмови і більярд+дартсчаймасаж - яка баня на що багата.(Попутно прочитав лекцію на прохання друзів по недавно купленій книзі видатного вітчизняного педагога А.С.Макаренка "Педагогическая поэма")
До речі, хто там бажає душевного спокою... Це одне з найкращих місць, де можна дійсно "достичь нирваны" і на мить відчути себе Буддою. Сьогодні знову кайфонув, дякуючи хлопцям і, звичайно ж, маестро Сєрьозі, який, власне, і відкрив для мене баню, як таку. Є лиша одна складність із новачками - поки вони один раз не спробують, вони не зрозуміють всю прєлєсть, як-то кажуть. 
Вообщєм, хто ще не знайомий з таким привілеєм життя - підіймаємо кості з-під ноутів, берем друзів за компашку і починаємо духовно відпочивати:)
P.S.з маестро Серьогою
P.S.S.останнім часом став слухати більше джазу і блюзу. Сподіваюсь,рок вибачить мені цю зраду, але справді став себе краще почувати під Benny Goodman, Jazz Dance Orchestra, Ella Fitzgerald, та інших.