Translate

пятница, 27 марта 2015 г.

Сто одежек без застежек или как не стать рабом шопоголизма

Не важливо, що на людині одягнуто. Ну от так - не важливо і все. Я чимало зависав по всяких пабліках у Вк, типу "Мужской журнал", "Мen's style" и иже с ними, що дійшов до висновку, що  поради ці реально можуть бути корисними чоловікам під 30, які вже мають блискучу кар'єру і заробляють ніяк не менше 10 000 грн/місяць(спочатку хотів вказати у доларах :D). Студент, нехай і зі стипендією, 95% усього, що там рекламується не може собі дозволити. Але виглядати стильно і красиво хочеться усім. Часто на останні гроші людина купує омріяний світшот, але зостається без копійки. (Але ж зате мені є тепер у чому в універ/клубєшнік сходити!***)Ні в якому разі не подумайте, що я не люблю дійсно брендових речей чи зневажаю людей, які зі смаком одягаються, навпаки - я їх поважаю за відчуття стилю, яке в них є. Просто іноді бачу як одна й та ж людина до своїх 2, скажімо, одногрупників, ставиться неоднаково. Не можу сказати, що я the best у психології людини, але деякі речі може помітити навіть дитина. Свій невеликий життєвий досвід вже допоміг сформулювати одне правило:

Не судити людину лише по одягу

і справа не в прописних істинах( "під вбогим дрантям чоловіка було заховане велике, добре серце" - бла-бла-бла), а в нас самих. Встречают, может, и по одёжке, але проводжати треба по розуму ж. 
Мої друзі - це найбільш неможливий мікс. Дехто одягається просто скромно, дехто дійсно гарно. А когось із них програма "Модный приговор" розстріляла б. Але, дякуючи Богу, маю достатньо розуму, щоб цінувати їх за зовсім інші якості, які зараз просто "уходят в небытие": доброту, уміння вислухати. Вони,залишаючись собою, вміють не подавити твою індивідуальність.

Комментариев нет:

Отправить комментарий