Я - Богдан
Я - студент ЖДУ
Це - щось на зразок мого щоденника, де я ділюсь враженями, думками, часом дискутую сам із собою на різні теми. Не передбачаю, що хтось зацікавиться моїм блогом, але, як кажуть, "чем черт не шутит"...
Баня - це найтепліше місце в світі після власного ліжка. Чоловіча половина людства зрозуміє мене краще. Щотижня середньостатистичний Homo sapiens має виділяти хоча б 2 години на те, щоб дослухатися до свого тіла, ИМХО. Я вже не кажу про лаконічні, але й місткі, суто чоловічі розмови і більярд+дартсчаймасаж - яка баня на що багата.(Попутно прочитав лекцію на прохання друзів по недавно купленій книзі видатного вітчизняного педагога А.С.Макаренка "Педагогическая поэма")
До речі, хто там бажає душевного спокою... Це одне з найкращих місць, де можна дійсно "достичь нирваны" і на мить відчути себе Буддою. Сьогодні знову кайфонув, дякуючи хлопцям і, звичайно ж, маестро Сєрьозі, який, власне, і відкрив для мене баню, як таку. Є лиша одна складність із новачками - поки вони один раз не спробують, вони не зрозуміють всю прєлєсть, як-то кажуть.
Вообщєм, хто ще не знайомий з таким привілеєм життя - підіймаємо кості з-під ноутів, берем друзів за компашку і починаємо духовно відпочивати:)
P.S.з маестро Серьогою
P.S.S.останнім часом став слухати більше джазу і блюзу. Сподіваюсь,рок вибачить мені цю зраду, але справді став себе краще почувати під Benny Goodman, Jazz Dance Orchestra, Ella Fitzgerald, та інших.

Комментариев нет:
Отправить комментарий