Чому, йдучи по вулиці, я посміхаюсь?
Це німе питання читається в кожному другому обличчі, яке йде, точніше, тягне свої кості мені назустріч. Отже, гайд для варених раків із фізіономією протухлих бичків у томаті:
Це німе питання читається в кожному другому обличчі, яке йде, точніше, тягне свої кості мені назустріч. Отже, гайд для варених раків із фізіономією протухлих бичків у томаті:
Тому, що я - ненормальний!
Хто така нормальна людина? І взагалі - що означає слово "нормальний"? Нормальний - це той, хто п'є чашку кави/чаю зранку, щоразу цілує дружину і чинно, за розкладом ходить на роботу/в універ/школу. Той, хто одягає сіренький буденний костюм і не випендрюється дорогими "оксфордами", задовольняючись випускними туфлями, купленими ще мамою. Той, хто, відпрацювавши день, прямує додому з почуттям виконаного обов'язку, задоволено всміхаючись...ні, не так - задоволено морщачи губи. Нормальна людина не псує настрій(і повітря) оточуючим, охоче сміється із жартів колег, нікому не нав'язує своєї думки з приводу вчорашнього футбольного матчу. От про такого Колю, наприклад, одногрупники скажуть: "О, Колян норм пацан. Шарить тєму і не ведеться на шнягу"(гы-гы).
Чому вони так кажуть?
Бо оцей середньостатистичний Коля відповідає їхнім вимогам. Він не виходить за рамки їхніх очікувань і побажань. Люди без інтересів і різнокольорових смуг в житті звикли бачити таких, як вони. А от до т.зв. "інших" - таких, що на життя дивляться широко відкритими дитячими очима і роблять атмосферу нестандартною - вони просто знизують плечима. Але це найменший протест
Шкрябаючи цю статтю я раптово зрозумів зміст вислову "трахни нормальность". Шось у цьому є.
P.S. Посміхайтесь частіше:_)
Натовп спалив Джордано Бруно, розп'яв Ісуса Христа, обзивав божевільним да Вінчі ... ТА ХІБА ТІЛЬКИ ЇХ?
А тепер включаємо свідомість умніка 21-го сторіччя: "навіщо вони так із ним? він же не зробив нічого поганого, він зцілював прокаженних, допомагав, творив чудеса, проповідував. Він не мав за що бути покараним" (не пишу про Бруно і да Вінчі просто тому, що погано знаю їхні біографії). Але оцей наш прогрес і сучасне мислення не дають нам зрозуміти простого - його убили, бо він відрізнявся. Він казав: ударили по правій - підстав ліву. Це настільки йшло у розріз із типом того світогляду, що ніхто не знав, як на це слід реагувати. Більшість не могла зрозуміти цих ідей. Що ти робиш, коли не можеш чогось зрозуміти? Правильно - лягаєш спати:)Шкрябаючи цю статтю я раптово зрозумів зміст вислову "трахни нормальность". Шось у цьому є.
P.S. Посміхайтесь частіше:_)

Комментариев нет:
Отправить комментарий